PLANINARSKO DRUŠTVO PALILULA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!!

+3
Sneki Sneki
Viceprezident
Zupanjevac
7 posters

Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!!

Post  Zupanjevac Sat Feb 21, 2009 8:45 pm

Danas oko podne sam sasvim slucajno saznao za gostovanje nasih clanova, na celu sa nacelnikom Bozom,
i to od drugarice koja ih je slusala. na radio Beogradu, Prvi program!!! Gostovanje je bilo u nekoj
tinejdz emisiji ,posvecenoj mladima.Gostovanje je bilo oko sat vremena.Nasi su bili jako dobri
(pomalo Kupi i Iva, kao da su zaspali), ali sve u svemu jako dobro.

Nije mi jasno ZASTO????? informacija o ovom gostovanju nije postavljena na nas sajt.To je jako ozbiljna
greska.

Na U.O. Drustva ce mo kazniti koga treba za ovu veliku gresku.Steta sto mnogi clanovi nisu slusali
ovu emisiju.STETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Srdjan - Zupi. affraid affraid affraid sunny
Zupanjevac
Zupanjevac

Posts : 28
Join date : 2009-01-04
Age : 62
Location : Vukov spomenik - Zvezdara

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty STETA STO NISMO ZNALI

Post  Viceprezident Sun Feb 22, 2009 12:31 pm

Moji klinci su slusali i bas im se dopalo,ovo sto su i kako su pricali nasi.Steta sto nismo znali za ovo
gostovanje, pa svi da slusamo.Bozo sto nas nisi obavestio, ili SMS om ili preko sajta.Stvarno nije
uredu.Ti nikako da shvatis da radis u Drustvu, da nisi sam.Ne znam?????

Tanjusa cherry cherry
Viceprezident
Viceprezident

Posts : 23
Join date : 2009-01-04
Age : 56
Location : Dunav stanica - Bruklin

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty Nista novo!

Post  Sneki Sneki Sun Feb 22, 2009 7:46 pm

Pa to lici na Bozu.Samo on i niko vise.Dete je takvo.Udarila mu pogresna slava u glavu.
Sta vredi ta emisija,kad nam je Drustvo palo na dva slova...

Sneki flower flower flower affraid
Sneki Sneki
Sneki Sneki

Posts : 34
Join date : 2008-09-24
Age : 55
Location : Profesorska kolonija

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty No coment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Krca I Tue Feb 24, 2009 12:33 pm

NO COMENT, nisam ja papagaj da stalno ponavljam pricu o Bozi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid

Krca I farao farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty Re: NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!!

Post  petruska Tue Feb 24, 2009 5:06 pm

Ja sam ih slusao pola emisije.Alu su mu ga dali i dodali.Ali bilo je super.Malo se Boza uvlacio.....Ma dobro.

bounce Twisted Evil COpe
petruska
petruska

Posts : 36
Join date : 2008-09-23
Age : 29
Location : Tas - Palilula

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty ???

Post  Admin Wed Feb 25, 2009 12:24 am

Predsednik je bio obavesten... i bio je dogovor da Nina ide... Bila je obavestena dve nedelje u napred, ali je otkazala vece pred emisiju.
Interesuje me sta ima da kaze u svoju odbranu?
Admin
Admin
Admin

Posts : 42
Join date : 2008-08-18

https://pdpalilula.forumotion.net

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty Re: NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!!

Post  WP_Blue_Wolf Wed Feb 25, 2009 1:47 am

Nerazumem u cemu je problem!Sto je boza opet kriv?Valjda je pohvalno to sto je sredio radio emisiju jer je to super reklama i sigurno ce privuci jos mladih,a umesto da vam bude drago sto se
angazovao,vi se zalite oko gluposti i govorite o sitnim greskama koje je napravio!
WP_Blue_Wolf
WP_Blue_Wolf

Posts : 3
Join date : 2008-09-24
Age : 34

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty Polako ,mali

Post  Krca I Wed Feb 25, 2009 3:20 pm

Prvo kad se nesto ugovara, ponarocito izlazak u javnost, onda se pita za dozvolu
U.O. Drustva, a neda se samo saopsti predsedniku kad je to vec ugovoreno.
Ponarocito sto nije dogovoreno sta ce da se prica.
I pricali su oni koji su najmanje kompetentni za to, a i Iva nije vise clan Drustva.Nina nije
isla, jer joj ja nisam dao.Ne moze da ide bez plana i dogovora.Zato si i iskritikovan.Mora da se zna
neki red,a ne da bude sve u svrhu tvog samoreklamiranja.Pohvalno jeste sto si obezbedio
gostovanje, ali opet bez icijeg znanja o tvojim dogovorima.
A to da ce se prijaviti mladi, evo efekta....NULA, niti se ko javio, a napravili smo
opstu zbrku ko SMO.Skauti ili Planinari.Za to nas zivkaju svaki dan od emisije.

Uostalom o ovome ce mo na U.O. gde je i mesto ovoj prici.Jer postao si sve, ali najmanje nacelnik.

Krca I
farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!! Empty Re: NIKO NIJE JAVIO, A ZASTO NE ZNA SE ?????!!!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum