PLANINARSKO DRUŠTVO PALILULA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi ogranci Drustva u Tehno marketu i Petoj gimnziji

2 posters

Go down

Novi ogranci Drustva u Tehno marketu i Petoj gimnziji Empty Novi ogranci Drustva u Tehno marketu i Petoj gimnziji

Post  Krca I Mon Jan 05, 2009 5:22 pm

U decembru mesecu , nakon sjajnog tradicionalnog izleta na Divcibare, na inicijativu naseg Dragceta,
u njegovoj firmi , Tehnomarket (Dorcol i N.Beograd), formirali smo nas ogranak sa 20-tak novih clanova.
S obzirom da je u pitanju mladji svet, bice tu jos clanova ,koji ce se prikljuciti preko njih, a to su
njihovi prijatelji, devojke, mladici, rodbina.
Takodje pred sam kraj ove godine u dogovoru, sa profesorkom Brankom, zamenikom direktora Pete
gimnazije, dogovoreno je da pocne da radi nas ogranak u kome ce biti oko 30 ucenika svih razreda
i oko 15 - tak profesora.
Njihovo puno prikljucenje ocekujemo na akcijama u prvoj polovini ove godine.Zainteresovanost je
iskrena, pa onda neka su nam dobro dosli , i dugo ostali!!!!!!!!! Shocked affraid cyclops

Krca I farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

Novi ogranci Drustva u Tehno marketu i Petoj gimnziji Empty Bas dobra vest.....

Post  Zupanjevac Fri Jan 16, 2009 1:06 pm

Bas mi je drago sto ce opet planinari , i to bas nase Drustvo raditi u mojoj i Krcinoj bivsoj gimnaziji.
Nas dvojca smo u njoj i postali planinari, i to u drugom razredu, na inicijativu pokojne profesorke
fizickog Vlaste.Tad nas je ona uclanila u PSD,,Zeleznicar,,.Bas smo se naputovali, napesacili i
osvojili dosta vrhova.
To je u ono vreme bila sjajna fora da zbrises od kuce, kao i devojkama, ponarocito da noce van kuce.
Ma sjajno je tad bilo biti planinar.Danas sigurno nije tako, ali evo videcemo kako ce biti sada, kad ponovo
rade planinari u 5 gimnaziji.Srecno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sunny affraid

Zupi Cool
Zupanjevac
Zupanjevac

Posts : 28
Join date : 2009-01-04
Age : 62
Location : Vukov spomenik - Zvezdara

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum