PLANINARSKO DRUŠTVO PALILULA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PD "Vuciji zub"

5 posters

Go down

PD "Vuciji zub" Empty PD "Vuciji zub"

Post  Admin Tue Sep 23, 2008 3:29 pm

10,11,12. октобра, наше братско ПД "Вучији зуб" организује акцију "Успон на Вучији зуб и Зубачки котао - Оријен". Наша трочлана екипа, ће по први пут учествовати на овој акцији, упознати се са побратимима и договорити све око званичног братимљења и даље блиске сарадње.
Admin
Admin
Admin

Posts : 42
Join date : 2008-08-18

https://pdpalilula.forumotion.net

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Re: PD "Vuciji zub"

Post  Krca I Tue Sep 23, 2008 11:49 pm

Mislim da je ovo mozda, pored penjanja na Musalu, najznacajnija akcija za nase Drustvo u ovoj godini.
Neka nas pozitivna trema hvata, idemo po prvi put pobratimima na akciju.
A tek nas cekaju zajednicke akcije, i cin bratimljenja. Hvala Bogu.
Krca I farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Re: PD "Vuciji zub"

Post  kinez Wed Sep 24, 2008 4:49 pm

Stvarno je super sto ce mo se sprijateljiti sa planinarima iz Trebinja,mislim da je to lep gest i sa nase i sa njihove strane.Radovacu se zajednickim penjanjem i uopste u druzenju sa novim ljudima.Ovom prilikom pozdravljam sve planinare i planinarke!!!p.s.zajedno smo jaci VIDIMO SE
kinez
kinez

Posts : 38
Join date : 2008-09-23
Age : 34
Location : Srbija-Beograd-Borca

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Opstina koja nije nasa

Post  Krca I Tue Sep 30, 2008 12:04 pm

Predsednik opstine, Basic, nam nije odobrio novac za tri karte do Trebinja(11.ooo din.) za odlazak na prvu akciju naseg bratskog PD,,Vuciji zub,, sa obrazlozenjem da opstina nema para.
Stvarno bez komentara.
Gde li idu narodne pare?
No No No Question Crying or Very sad silent Neutral
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Re: PD "Vuciji zub"

Post  ZeenQ Mon Oct 06, 2008 12:22 am

hahahahahahaha to me podseca na jednu pricu iz Pecinaca gde je ortak koju je trazio pare za petnicu iskuliran slicnom pricom, ali je tu pricu cuo protivkandidat aktuelnog predsednika opstine i napao ga u nekoj emisiji sa sremacke televizije kako ne finansira mlade talente te je ovaj kako bi se izvukao zvao posle tog ortaka i bukvalno samo sto mu nije nudio da ce mu dati sve sto trazi Smile))))
ZeenQ
ZeenQ

Posts : 11
Join date : 2008-09-09
Age : 35

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Nikom nije gorelo do zore....

Post  Krca I Mon Oct 06, 2008 10:37 pm

Tako, ali mozda jos gore ce proci i gore pomenuti vlastodrzac. Nije ni prvi ni poslednji koji ce se okliznuti, na nasoj temi. Uostalom pade Knezevic u Zrenjaninu, videcemo ko je sve sledeci......
Planinari ostaju vecno..... farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Ima dobrih ljudi

Post  Krca I Fri Oct 10, 2008 11:05 am

Angazovanjem clanova U.O. naseg Drustva, uspeli smo da obezbedimo novac, da makar neko otputuje za Trebinje, da se ne brukamo pred Bogom i pobratimima, planinarima PD ,,Vuciji zub,, .
Jutros u 4 , busom je put dicne i nase Republike Srpske i Trebinja krenuo nacelnik Drustva, Boza Stamenovic.
Njegov zadatak je da ucestvuje po prvi put u ime naseg Drustva na tradicionalnoj akciji Trebinjaca ,,Uspon
na Vuciji zub,,, da se licno upozna sa clanovima njihovog Drustva i dogovori dalju saradnji i mogucnosti bratimljenja.
Licno mu zelim Srecan put, dobro gostoprimstvo, i ,,MIR U PLANINI,, u ime celog Dustva.


Da smo zdravo!, Krca I farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Palilulci osvojili ,, Vuciji zub ,,

Post  Krca I Sat Oct 11, 2008 6:57 pm

[color=red]Danas su 11.27, stigla je poruka- SMS, na telefon Drustva, u kojoj nam nacelnik Boza javlja da se uspesno popeo na vrh ,, Vuciji zub,, i nastavlja dalje ka planini Orjen.
Tako smo po prvi put mi palilulci osvojili vrh,,Vuciji zub,, po kome nasi pobratimi iz Trebinja,
nose svoje dicno ime.
CESTITKE BOZI u ime svih iz Drustva.
Krca I farao [/color
]
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Pozdrav

Post  Sasa_Tb Sat Oct 18, 2008 10:07 am

Evo da vas pozdravim iz Trebinja i zahvalim sto je bar neko uspio da dodje u uvelica nasu akciju "5. uspon na Vucji zub i Zubacki kabao -Orjen".
Mi smo svjesni da je danas tesko opstati i isposlovati odredjene potrebe drustva pa zbog toga cijenimo vas trud da bar neko prevali veliki broj kilometara prema jugu.
Licno smo zadovoljni akcijom, dobrih ljudi, lijepog vremena, druženja, uspona, hodanja nije nedostajalo. Sto je vrlo vazno nije bilo povreda kod ucesnika, i tako DA SMO ZDRAVO
Very Happy
Sasa_Tb
Sasa_Tb

Posts : 1
Join date : 2008-10-18

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty HVALA, DRAGI POBRATIMI

Post  Krca I Mon Oct 20, 2008 11:39 am

Dragi Sasa i pobratimi iz dicnoga Trebinja,
da se mi planinari pitamo za mnoge stvari u ovoj zemlji, mi bi bili,, Svajcaraska,,odavno, odnosno Srbija kakvu
volimo i hocemo od davnina.
Izuzetno nam je drago i ponosni smo sto je Boza, nacelnik naseg Drustva bio na vasoj izuzetno dobro organizovanoj akciji i prvi se od Palilulaca sa vama popeo na Vuciji zub i Orjen. To je za nas vazan planinarski
uspeh.Takodje i sto je to uradio kao vas pobratim.
Nemamo reci zahvalnosti za vase gostoprimstvo, prema Bozi i kako ste ga prihavatili, bas kao brata.Nadamo se da ce mo i mi uskoro moci da vam makar malo toga uzvratimo kad budete dolazili kod nas na Palilulu.
Jos jednom VELIKO HVALA.Ovo se ne zaboravlja.
DA SMO ZDRAVO!!!!!
Krca, predsednik Drustva.
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

PD "Vuciji zub" Empty Re: PD "Vuciji zub"

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum