PLANINARSKO DRUŠTVO PALILULA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I to ako treba !!!

3 posters

Go down

I to ako treba  !!! Empty I to ako treba !!!

Post  Sneki Sneki Thu Sep 24, 2009 6:27 pm

Potpuno se slažem sa Srđanom, u celoj njegovoj postavci.Ako nešto tako važno ne može da se reši, a Društvo i postoji zbog članova, pa može da se prebaci na Klub, ili da se ugasi.U svakom slučaju , dosta mučenja, i da predsednik, iz svog džepa dotira plaćanje busa za izlete.Ja sam da se to reši najkasnije do kraja Oktobara.
Jedino je ovo trebalo da ide kao posebna TEMA na našem forumu.!!!

Sneki flower (tužni cvet )
Sneki Sneki
Sneki Sneki

Posts : 34
Join date : 2008-09-24
Age : 55
Location : Profesorska kolonija

Back to top Go down

I to ako treba  !!! Empty ODLUCNOST JE TU !!!

Post  Krca I Thu Sep 24, 2009 6:35 pm

[b]Pa evo Snežo ti si otvorila posebno mesto za ovu temu.To o čemu ste ti Župi pričali, ide sigurno, a možda i pre kraja Oktobra, kao rešenje.Jednostavno obavezuje nas planinarski kodeks i čast, kao i Zakoni i propisi.Normalno i sve to košta, mislim na rad Društva.Ako članovi na papairu , neće da učestvuju na akcijama, normalno ugasićemo Društvo.Ko želi nek ide u druga Društva.Ali tek tamo nema neozbiljnosti.Oću-neću . No to će biti njihov problem.Što
se rukovodstva tiče, sve, ama baš sve smo učinili, uradili.Kad ne ide ne ide.A u Statutu lepo piše šta se tad radi, šta valja činiti !!!.Tako će i biti.
Na moju i nekolicine žalost, ali realnost je realnost.!!!

Krca I farao [/b]
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

I to ako treba  !!! Empty Pa ako mora !!

Post  Viceprezident Fri Sep 25, 2009 12:05 am

Nisam verovala da će do ovoga doći, ali ako se nema izlaza, šta da radimo.Ne znam razmišljanja naših članova,
jer su do skora mnogi bili na akcijama.Zašto su stali ne znam.Ali ovako više neiede.Ja sam da se ipak rok da do kraja Oktobra.Uvek treba dati realnu šansu.Rezultati će dati logično i jedino moguće rešenje.Pa bilo to i ukidanje društva.Slažem se realnost je ipak realnost.

Tanja cherry
Viceprezident
Viceprezident

Posts : 23
Join date : 2009-01-04
Age : 56
Location : Dunav stanica - Bruklin

Back to top Go down

I to ako treba  !!! Empty Re: I to ako treba !!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum