PLANINARSKO DRUŠTVO PALILULA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA

5 posters

Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA

Post  Krca I Wed Sep 30, 2009 1:47 pm

27.tradicionalni , noćni marš, Kosmaj-Avala, biće održan, 17 i 18 Oktobara, ove godine.Marš za koji smo se ma PS Beograda, izborili da opstane, pre svega kao beogradska akcija, još, noč, i idealan za mlade, ili tek učlanjene planinare, je i naša šansa, možda poslednja ,da se tregnemo i da Društvo opstane.Ako NE, ZNA SE !!!
Kreće su u 20 h, ispred plave lokomotive, sa Kosmaja u 23.20, pa preko ralje, do Avale, gde se na njenom vrhu sve završava oko 12.h..Posle toga ručak u planinarskoj bazi , planinsrkom domu PSD Acvala na Čarapićevom brestu.
Probajte svoje mogućnosti i izdržljivost.
Prijave u Društvu do 06.10.09 (utorak-sastanak u Društvu) i novac.
Vidimo SE !!!


Krca ! farao farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Poziv za mladje clanove Društva

Post  Sneki Sneki Sat Oct 03, 2009 11:40 am

Ja barem ne moram posebno da objašnjavam kokliko je ova akcija uzbudljiva, izazovna, i dobra za međusobno druženje članova planinarskih Društva iz Beograda.Posebno je izazovna za mlade , tj mlade planinare.Usput je i dobro zezanje, puno dogodovština, ali puno interesantnih stvari.Savladati noć, ali ne u kafiću, diskoteci, splavu....več između dve naše beogradske planine.To je dokazivanje samom sebi.A prava stvar !!
U to ime vas pozivam da nas bude što više na ovom maršu !!!!!
VIDIMO SE !!!!

Sneki flower flower
Sneki Sneki
Sneki Sneki

Posts : 34
Join date : 2008-09-24
Age : 55
Location : Profesorska kolonija

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Dobar izazov !!!

Post  Zupanjevac Wed Oct 14, 2009 4:24 pm

Nazalost bas se pokvarilo vreme, sa pravog prolecnog u debelo zimsko vreme, ali ipak je Oktobar mesec.Mislim da ce za sve, ovo sad biti veliki izazov, bez obzira sto mnogi ,,stari,, planinari podcenjuju ovaj mars, a odavno ih nema na njemu.Ja zelim svima srecu, opreznost, ali i uspeh na ovoj kaciji.Neka se zna zasto su palilulci bili da se ovaj mars i dalje odrzava.
SRECNO !

Srdjan-Zupi sunny
Zupanjevac
Zupanjevac

Posts : 28
Join date : 2009-01-04
Age : 62
Location : Vukov spomenik - Zvezdara

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Dobar nastup Palilulaca !!!

Post  Krca I Mon Oct 19, 2009 1:48 pm

Po hladnom i kišovitom vremenu, ova akcija je dobila otežavajući karakter, jer je zbog ovih uslova bila jako
izazovna , i baš ju je trebalo preći.Nažalost ukupno mali broj učesnika, 30 tak, ovoga marša, nagoveštava njegov kraj, tj. da ga dogodine najverovatnije i neće biti.Šteta, ali ako nema učesnika, čemu sve.
Naših je učestvovalo, samo 6, i slovima šest članova , tako da i mi prilazimo našem kraju.S obzirom da je ovo bila akcija baš za mlađe članove, kojih ima najviše u našem Društvu, ovo je pokazatelj, gde i šta dalje.A zna se , već smo pričali ovde o tome.
Treba istaći da su Nina i Vladica u ime učesnika marša položili cveće na grob Neznaog junaka, i da je Nina dobila
pehar za najmlađeg učesnika.Važno je i napomenuti da usputna gostoprimstva više nisu tog kvaliteta, a Nedeljkovići, nas nisu ni udostojili gošćenja.Da ne poverujemo !!!!!
Sve u svemu, dobro je što smo učestvovali, a za nas i smernice za krajnju priču.

Krca I farao farao
Krca I
Krca I

Posts : 134
Join date : 2008-08-29
Age : 62
Location : Palilula BRE!!!

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Hvala na cestitkama

Post  Nincxe Thu Oct 22, 2009 10:45 am

Mogu da kazem da je mars protekao super, samo zahvaljujuci dobrom drustvu i dobroj atmosferi.Inace je sve bilo daleko losije nego prosle godine.U Pikniku nikakvo posluzenje, u Ralji u restoranu, tek da nas ispostuju, a najvece iznenadjenje je to sto nam Nedeljkovuci nisu otvorili kucu, i tradicionalno nas ugostili, kako ih je zavestao otac.
Hladno jeste bilo, ali je sve bilo za izdrazati.Organizatori su bili super.Trudili su se stvarno.Ja mislim da ne treba organizovati ovaj mars ako nema interesenata.Za koga ????
,,Hvala,, i mojim drugarima iz Drustva, koji su se bas potrudili da mi cestitaju pehar za najmladjeg ucesnika.Niko do sada, i to mi je drugarstvo !!!!
Sta god bilo sa Drustvom, to nam je sto nam je !!!

Nincxe94 queen queen
Nincxe
Nincxe

Posts : 39
Join date : 2008-09-23
Age : 30
Location : Palilula- Tas

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Moje cestitke

Post  petruska Mon Oct 26, 2009 12:51 pm

Evo seko ja ti cestitam i Marko, tvoja braca.A ja i kao dobitnik istog pehara ,ali prosle godine.Nema vise onog
drugarstva u Drustvu kakvo je bilo na pocetku.I sve je pocelo da se gasi !!!

Petruska Peca bounce affraid
petruska
petruska

Posts : 36
Join date : 2008-09-23
Age : 30
Location : Tas - Palilula

Back to top Go down

POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA Empty Re: POSLEDNJA PRILIKA, TRADICIONALNI NOCNI MARŠ KOSMAJ- AVALA

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum